Gun Zombie: Hellgate (mobilní)
0 %

Zombie střílečka ve stylu starých arkádovek

Gun Zombie: Hellgate je skvělou střílečkou na každodenní odreagování ve stylu starých arkádových her, kde jste měli možnost vidět pixelové postavy a kde hlasatel věčně něco vyprávěl. Vy se z pohledu první osoby neznámého chlápka budete snažit postřílet co nejvíce zombíků. Nebude to však ve 3D světě, jak by se možná patřilo, ale budete bojovat proti 2D nepřátelům. Ti se na vás budou vrhat z mlhy. Na výběr budete mít až 23 realistických zbraní, jako jsou AK47, M16A4, M4A1, Thompson, Mini-Uzi, Desert Eagle a pod. 

Počet misí je podle výrobců více než 500, což však může být trochu zavádějící číslo. Je to proto, že každá zbraň se procházením hry vylepšuje a tak je každý progres zbraně považován jako jeden level. Co však už zavádějící není, je 60 brutálních bossů a 15 různých typů zombie se specifickými schopnostmi. Vy musíte být velmi pozorný, abyste se adaptovaly na jednotlivé typy a věděli, před kým utíkat, koho odstřelit jako prvního, který z nich vybuchne a způsobí kolem sebe devastující explozi apod.

Hra je sice zdarma, ale ve hře se budou objevovat nabídky na zakoupení health boostu, granátů či herních bodů, které mohou být spolu s reklamami trošku otravné.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 500 misí, 60 finálních bossů
  • 23 realistických zbraní
  • 2D svět plný zombíků

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: PNIX Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.pnixgames.com/game.htm
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1352
Publikováno: 15.09.2014
Poslední aktualizace: 2014-08-17 14:47:19
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Gun Zombie: Hellgate (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru