Hitman GO (mobilní)
0 %

První mobilní Hitman hra

Legendární herní série Hitman od studia Square Enix si za dobu své existence vytvořila davy oddaných hráčů a fanoušků. Obojí pochopitelně pramení z vysoce kvalitní herní náplně, mechanik a grafického podání. Hlavní hrdina je navíc zástupcem chladného pragmatického přístupu a i proto jej mnozí obdivují. Hitman GO pak navazuje na zmíněné mechaniky, ale oproti PC verzím hry přechází do ještě stylovější podoby.

Hitman GO nabízí stejné možnosti, co se týče agentských schopností a vybavení, na které jsou uživatelé zvyklý z PC her. Stejně tak je zachován celkový koncept hry – jasně určené mise s několika možnostmi splnění (taktický vs. silový přístup). Novinkou a změnou je grafické ztvárnění a mechanismus celé hry. Mobilní verze se totiž přiklání více k puzzle hernímu stylu, který se ostatně pojí s tahovým přístupem. Na první pohled pak zaujme modelové grafické zpracování, kde je vše včetně postav řešeno staticky formou figurek nebo zmíněných maket. Ve výsledku pak tento přístup podtrhuje celkovou konzistentnost hry a jejího zpracování. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Netradiční a působivé zpracování
  • Tahový přístup
  • Množství misí
  • Spousta schopností

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Square Enix
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.square-enix.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1378
Publikováno: 21.04.2014
Poslední aktualizace: 2014-04-18 12:31:19
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Hitman GO (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru