LEGO Star Wars Yoda ll (mobilní)
30 %

Hvězdné Války v lego provedení

Nový Star Wars film už visí ve vzduchu a dlouholeté čekání se společnost The Lego Group rozhodla oživit dalším zářezem do vesmírného světa s hrou LEGO Star Wars Yoda ll. Hráč si zahraje různé mise a podívá se na všechny strany konfliktu, aby objevil něco víc z historie Hvězdných Válek. I když si tedy můžete vybrat, na kterou stranu se přidáte, mise budou prakticky stejné a lišit se budou jen charaktery a prostředí.

Celkově jsou ve hře 4 typy misí. V run-and-gun hrajete za jediho nebo troopera a ničíte vše, co vám přijde do cesty, zatímco se uhýbate střelám. Air Strike umožní pilotovat vesmírnou loď a cílem je zničit malé podpůrné vesmírné lodě a velké bitevní křižníky. Space Battles jsou prakticky totožné s předešlým typem, liší se jen prostředím (ne planeta, ale otevřený vesmír) a objekty, které je třeba zničit (nepřátelská letadla). Posledním typem je jakési podivné padání v jámě, kde se vyhýbáte nepřátelské střelbě a různým předmětům.

Pro splnění misí je třeba sbírat modré kousky lega poházené kolem. Po čase pravděpodobně dojde k ohrání jednotlivých misí, ale můžete je spouštět donekonečna, což je rozhodně plusem. Můžete se taktéž vrátit ke kterékoliv pasáži. Graficky si hra drží už zažitý standard lego her a hra je přeplněná hvězdným obsahem.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Několik druhů misí
  • Darth Vader a Yoda
  • Klasicky skvělá grafika
  • Sbírání lego kostek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: The LEGO Group
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1321
Publikováno: 19.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-17 13:35:07
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 1.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - LEGO Star Wars Yoda ll (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru