Minebuilder (mobilní)
0 %

Sandboxová hra podobná Minecraftu

Minebuilder je jednou z mnoha alternativ k mobilní edici nejznámější sandboxové hry Minecraft - Pocket Edition a nabízí vše, co by atraktivní kostkovaná hra měla obsahovat. Jedním z hlavních tahounů je single i multiplayer, které některým podobným hrám chybějí a ubírají na celkovém dojmu. Minebuilder obsahuje neodmyslitelné součásti v blokovém světě - kraftování, monstra, zvířata, luky a šípy, multiplayer a dva oblíbené módy (Budovatelský mód a Survival).

Podle zvoleného módu se bude odvíjet i vaše činnost. V kreativním budete tvořit a budovat, v Survivale se budete snažit přežít co nejdéle a zcela o samotě. A právě zde prožijete většinu herní doby. Začínat budete s nulovým vybavením a postupně si budete muset posbírat zdroje a objevovat prostředí, nepřátele apod. Ovládání hry je maximálně přizpůsobeno i pro menší displeje, takže se nemusíte obávat nepohodlí. Skvělá hratelnost, přijatelně nízká cena a pravidelné aktualizace dělají z Minebuilder jednu z nejlepších alternativ Minecraftu!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obsahuje multiplayer
  • Velmi podobné jako Minecraft
  • Pravidelné aktualizace
  • Dva herní módy

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Space Walrus Studios
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2127
Publikováno: 05.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-17 14:46:15
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Minebuilder (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru