Pěnožrouti (mobilní)
70 %

Letní hra s Kofolou

S Kofola hrou s názvem Pěnožrouti se už nebudete přes prázdniny nikdy v podniku nudit. Vaším úkolem totiž bude chytat malé postavičky, které si rady pochutnávají na pěně Kofoly stejně, jako vy. Vždy, když vidí plný pohár, neodolají a běží si z něj urvat co nejrychleji. Jsou schovaný všude tam, kde se Kofola čepuje, takže se musíte za nimi vydat do města, na hrad, na hory atd.

V mapce aplikace se podíváte, kde se kolem vás čepuje tento sladký a osvěžující nápoj a také se dozvíte, jací Pěnožrouti se v okolí vyskytují. Vždy, když dostanete před sebe Kofolu, musíte její logo zaměřit hledáčkem mobilního telefonu a najít malého ochutnávače. Ten se následně vyleká a schová se někde kolem. Pomocí mobilního hledáčku ho musíte najít a přetáhnout do pěnolapky v dolní části obrazovky.

Tam se už můžete dozvědět více informací o každém jednom tvorovi, uděláte si s ním fotku nebo jej budete sdílet. Je jich několik druhů od nejobecnějších, až po těch nejvzácnějších. Hra nabízí i možnost soupeřit mezi sebou s jinými hráči a závodit se v tom, kdo chytí nejvíce těchto postaviček.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Chytání malých postaviček
  • Spojené s chozením na Kofolu
  • Různé druhy Pěnožroutů
  • Příjemná a zábavná hra

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Kofola Developer
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://penozrouti.cz/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1402
Publikováno: 09.06.2018
Poslední aktualizace: 2018-06-06 22:15:52
Zařazeno v kategoriích: Adventury a RPG (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Hry (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Dětské hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Pěnožrouti (mobilní)

Do poradny

penozrouti-mobilni: Otazka

Co mam delat kdyz mi to pise toto neni tva prezdivka tva prezdivka je(bez diakritiky):'ascafe ja to uz hral ted nejde ani prezdivka prosim pomzte dekuji

Richard sic 15.8.2018 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru