Sky Force 2014 (mobilní)
0 %

Destruktivní letecká střílečka ve 3D!

Sky Force 2014 vznikla u příležitosti desátého výročí původní hry Sky Force v roce 2004, která sklidila jen ty nejlepší ohlasy. V tomto pokračování se opět setkáte se zástupy nepřátel ve vzduchu, ale tentokrát v pořádně nadupaném 3D (hra se řadí do kategorie shoot-em-up, které v 3D prakticky nejsou vidět). Po grafické stránce tak hra ve své kategorii prakticky nemá konkurenci, pojďme se ale podívat na samotnou náplň této střílečky. 

V dlouhých a poutavých misích budete mít k dispozici vlastní letadlo, které se bude muset prostřílet až na konec. V cestě mu bude stát mnoho nepřátel, kteří budou přicházet ze stran či z horní části obrazovky a nebudou to jen letecké stroje. Na konci každého levelu na vás čekají extrémní souboje s bossy. Postupem hry si budete vylepšovat vaše štíty a zbraně (kulomet, rakety, lasery, mega-bomby či magnety). Aby to nebylo tak jednoduché, za každé kolo musíte nasbírat určitý počet bodů, abyste mohli postoupit dále. Jelikož jde o mise, musíte něco plnit. V tomto případě půjde o záchranu padlých letadel či civilistů. 

Hra disponuje skvělým elektronickým sundtrackom a intuitivním ovládáním. Zahrát si ji mohou začátečníci, ale i hardcore fanoušci žánru.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá shoot-em-up střílečka
  • Nádherné 3D zpracování
  • Plnění misí
  • Finální bossové

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Infinite Dreams
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.idreams.pl/en
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1204
Publikováno: 22.09.2014
Poslední aktualizace: 2014-08-20 11:37:47
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Sky Force 2014 (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru