Worms 2: Armageddon (mobilní)
0 %

Nelítostné souboje červů

Worms jsou zpět. Tato herní legenda, která ve své době byla jednou z nejpopulárnějších her, opět ožívá. Nyní si ji můžete zahrát na vašem mobilním telefonu nebo tabletu. První verze této úspěšné herní série byla vydána již roku 1995, přičemž bylo vyvinuto několik dalších dílů, a od té doby prošla značným vývojem. Podívejme se nyní, v co se proměnila.

První pohled na hru ukazuje, že se autoři rozhodli použít původní 2D náhled na celou mapu, na které jsou rozmístěni po zuby ozbrojení červi. Prostředí je plné barev a netradičních prvků, které bychom hledali spíše v komiksech. I přesto však vypadá úhledně a nikoho neodradí.

Pokud jste někdy hráli jakoukoliv hru z této série, tak víte, co je vašim úkolem. Musíte se zbavit všech nepřátelských červů. Můžete je bez soucitu zabít, což donutí vaší oběť k netradiční stavbě svého vlastního hrobu.  Také můžete červy poslat do nekonečných hlubin oceánu, kde jim dojde dech a vyprchají z nich veškeré známky života.

Souboje probíhají tahově, přičemž v každém tahu máte omezený čas, v němž můžete provádět různé akce. Nemůžete také střílet nekonečněkrát, tudíž musíte vše promyslet, abyste způsobili co největší poškození. K dispozici máte spoustu klasických zbraní jako pistole, granáty a další, ale také speciální výzbroj, kde naleznete hromadu nekonvenčních prostředků k zabíjení.

Každá zbraň pracuje na jiném principu, a aby se vám povedlo trefit vámi vytoužený cíl, tak budete muset dobře mířit a počítat se všemi fyzikálními zákony, které mohou ovlivnit vaší střelu. Můžete se zúčastnit i online soubojů proti ostatním lidem, neb autoři mysleli na všechno a zabudovali bezproblémový multiplayer.

Worms 2: Armageddon zaujme nejen fanoušky této série. Jde o velmi návykovou hru, které nelze téměř nic vytknout. Proto neváhejte a stáhněte si ji co nejrychleji.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Propracovaný multiplayer
  • Souboje červů
  • Spousta zbraní

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Team17 Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.team17.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2497
Publikováno: 17.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-09 12:44:17
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Worms 2: Armageddon (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225472 přečteno
Nahoru