Zombie Driver THD (mobilní)
0 %

Zběsilá jízda v světě zmítaném zombie apokalypsou

Původně hra pro PC, dnes i na mobilní zařízení, to je Zombie Driver THD. Z počítačové verze si odnesla to nejlepší - úžasnou grafiku (využívá NVIDIA PhysX pro realistickou simulaci, takže je prakticky stejná, jako na PC), skvělou hratelnost, zničitelné prostředí, nespočet zombíků a vozidel. 

I když se může zdát, že jde o závodní hru, protože z auta prakticky nevylezete, Zombie Driver THD je nefalšovanou akční adventurou. Jak to již při zombie hrách bývá, hráč je jedním z posledních přeživších a musí čelit hordám rozběsněných "chodců". Ve vozidlech budete brázdit krajinu a plnit hlavní úkoly, či ty sekundární. Nasednout můžete do více než desítky vozidel a pod náporem vylepšení se tak neškodný taxi změní na zabíjející mašinu. Dále si můžete vybrat mezi školním autobusem, hasičským autem, buldozerem nebo dokonce tankem. Jako vylepšení si můžete pořídit nitro, různé druhy zbraní (raketomet, plamenomet, kulomet...), krunýř atd. 

Celkově si tak vyzkoušíte 31 misí, kde se setkáte s časovkou, nočními levely a velkými bossy. Hru můžete ovládat dotykem na displej, nebo si jednoduše připojit jeden z následujících ovladačů: NVIDIA SHIELD, USB Xbox 360 ovladač, PlayStation 3 ovladač, nebo jeden z Nyko, power / Moga, Steel Series Bluetooth či Android ovladačů. Velkým plusem je i absence jakýchkoliv poplatků během hraní. Hru si bez problémů zahrajete na Google Nexus 7, Asus Transformer Prime, Transformer Infinity, HTC ONEX (Tegra) nebo na dalším zařízení, které podporuje NVIDIA Tegra.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Neuvěřitelná PC grafika
  • Totální destrukce zombie v různých vozidlech
  • Vylepšení, speciální úkoly, bossové
  • Množství podporovaných ovladačů

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: NVIDIA Tegra Partners
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1384
Publikováno: 14.09.2014
Poslední aktualizace: 2014-08-15 18:45:16
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Závodní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Zombie Driver THD (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru