Zombie Fighter (mobilní)
0 %

Skvělá zombie střílečka v 3D

Běžte jako vítr, skákejte jako gazela a střílejte jako Zombie Sniper, z Mad Maxe. Jde o bleskurychlou akci, na kterou tak brzy nezapomenete, protože hrdina se nebojí žádných zombíků.

Zombie Fighter je FPS střílečka pro Android, kde budete na boj vyzbrojeni pistolí a municí. Vaším cílem je splnit cíle jednotlivých misí a vyčistit nepřátel.

Píše se rok 2048 a z Brownsville se do světa rozpoutalo něco příšerné. Většina lidí onemocní, celé tělo brzy zhnědne a nakonec i ztratí vědomí. Cítí se beznadějní, ba co víc, vláda je bezradná. Svět ovládají zombie v okolí, kteří sežerou vše živé, co chytí nebo pokoušou a jejichž kousnutí je nakažlivé pro všechny lidi včetně studentů, policistu jménem Luther, lékaře jménem Fifi, dřevorubce Bama, dělníků atd. Infikovaní lidé budou útočit na zdravých obyvatel, což způsobí strašně špatné následky.

Rádi hrajete v pozici velitele, který miluje střílení zombie a nikdo mu v tom nemůže zabránit? Jste úžasný borec, který pomáhá zachránit lidstvo před Zombie Apocalypse! Neexistují žádná pravidla a neexistuje žádný příkaz, na který musíte čekat. Ve hře "Zombie Hunting, City Hunter" máte přístup ke všem odstřelovačem a máte nejlepší šanci stát se speciálním odstřelovačem, jehož cílem bude všechno (ne) živé.

Je třeba zabít jedno mrtvé monstrum, které je dostatečně silné na to, aby vás mohlo zabít okamžitě. Pokuste se všech zabít přesně mířeným hitem do hlavy.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zabíjení zombíků
  • Hordy nepřátel
  • Mírně na hlavu
  • 3D zpracování
  • Intuitivní ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Bright Games 2021
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 207
Publikováno: 02.09.2021
Poslední aktualizace: 2021-08-01 20:51:20
Zařazeno v kategoriích: Akční a arkády (mobilní) | Hry (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Zombie Fighter (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru