Mobile Security & Antivirus (mobilní)
0 %

Profesionální zabezpečení mobilního zařízení

Díky této aplikaci budete lépe chránění proti všemu, co ohrožuje mobilní zařízení. Vaše soukromí už nebude nikdy narušeno. V klidu a beze strachu můžete pracovat s internetovým bankovnictvím, posílat e-maily nebo nakupovat online i na veřejných wi-fi sítích.

Další užitečnou funkcí aplikace je modul Anti-Theft, který umí zablokovat nebo lokalizovat zařízení, které jste ztratili, nebo vám bylo odcizeno. Skrze jednoduché SMS příkazy si můžete kontrolovat své zařízení. Velmi snadno lze vaše zařízení uzamknout tak, ať k němu nikdo nezíská přístup. Můžete také smazat vaše kontakty, zprávy a obsah paměťové karty. Pro snadnou lokalizaci vám telefon pošle souřadnice s odkazem a vy jej snadno naleznete na mapě.

Kromě velmi propracovaného Anti-Theft modulu využijete také kvalitní antivirovou ochranu. Ta kontroluje všechna stažená data a spuštěné aplikace. K dalšímu standardnímu vybavení patří Antispam, který blokuje nechtěné SMS a MMS zprávy.  K dispozici je také možnost blokování telefonních hovorů.

Aplikace je lokalizována do 24 jazyků a je nesmírně populární a velmi snadno díky ní získáte účinnou ochranu vašeho mobilního zařízení. 

PC verzi programu můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Komplexní ochrana mobilních zařízení
  • Antispam
  • Anti-Theft modul

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: ESET
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.eset.com/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1657
Publikováno: 15.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 12:38:27
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Bezpečnost (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Mobile Security & Antivirus (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru