Lookout Security & Antivirus (mobilní)
0 %

Spolehlivé zabezpečení mobilního zařízení

Lookout Security & Antivirus patří k aplikacím, které vaše mobilní zařízení kompletně zabezpečí. Získáte tak komplexní ochranu před viry, škodlivým softwarem a také odcizením nebo ztrátou.

V době internetu potřebuje každý majitel mobilního zařízení spolehlivou ochranu před viry a malware. Ty mohou značně zpomalit váš systém nebo stahovat z internetu různá data, aniž byste o tom věděli. Aplikace umí najít a smazat viry v aplikacích, e-mailech nebo stažených souborech. Také provádí kompletní skeny vašeho zařízení v předem nastavené době. Budete navíc chráněni před nebezpečnými webovými stránkami, které mohou zjistit vaše přihlašovací jména a hesla.

Ti z vás, kterým se povedlo ztratit mobilní telefon a snažili se jej bezradně najít, se mnou určitě budou souhlasit v tom, že nejde o nic příjemného. Po nainstalování této aplikace však není všem nadějím konec. Skrze webové rozhraní můžete kdykoliv lokalizovat vaše zařízení prostřednictvím služby Google Maps. Pokud na dané místo dorazíte a stále jej neuvidíte, můžete využít další funkce, která jej velmi hlasitě rozezvučí a bude pro vás snadnější jej najít. Aby s vašim telefonem nebo tabletem nemohl kdokoliv pracovat, můžete využít dálkové uzamknutí. Pro jistotu můžete také všechna citlivá data smazat skrze již zmíněné webové rozhraní.

Kromě mazání můžete provádět také zálohu všech vašich dat. Velmi se tak usnadní přechod na nový telefon, protože nesmírně rychle získáte své staré kontakty. Jedna se o užitečnou aplikaci, s kterou se o svůj tablet nebo mobilní telefon nebudete muset tolik bát.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Komplexní ochrana mobilního zařízení
  • Nalezení ztraceného telefonu
  • Bezpečná záloha citlivých dat

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Lookout
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.lookout.com/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1209
Publikováno: 16.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 13:25:36
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Bezpečnost (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Lookout Security & Antivirus (mobilní)

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

853510 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

220598 přečteno
Nahoru