Trend Micro Mobile Security (mobilní)
100 %

Jeden z nejlepších mobilních antivirů

Odborníci z AV-Test Institute a AV-Comparatives otestovali Trend Micro Maximum Security pro Android a oba jí udělili maximální hodnocení. V praktickém testování pod systémem Windows získala dokonalé skóre i v testech ochrany před webovými stránkami, na kterých se nachází škodlivý software, a phishingovými (podvodními) stránkami.

Podobně jako McAfee, i Trend Micro umožňuje aktivovat ochranu v systému Android naskenováním kódu QR. Nová instalace vás provede počátečním procesem konfigurace, který je vzhledem k množství funkcí zdlouhavý. Po nastavení ochrany před ztrátou zařízení můžete realizovat očekávané funkce lokalizace, uzamčení a vymazání, ale tato aplikace jde ještě dále.

Můžete na dálku vypnout všechny otevřené aplikace a překazit tak zloději, který ukradl odemčený telefon. Vyfotografuje každého, kdo se opakovaně pokouší dostat přes uzamčenou obrazovku a nepodaří se mu to. Dokonce můžete na dálku změnit kód PIN, pokud si myslíte, že se někdo naučil ten váš.

Funkce Pay Guard Mobile trojnásobně kontroluje zabezpečení zařízení a připojení, když se přihlásíte na citlivou webovou stránku. Funkce Wi-Fi Checker zkontroluje hotspot, který používáte, na přítomnost bezpečnostních problémů. Funkce System Tuner činí vše pro zrychlení výkonu vašeho zařízení. Funkce Ochrana osobních údajů v sociálních sítích kontroluje vaše účty v sociálních sítích a ujišťuje se, že jste je správně nakonfigurovali na ochranu osobních údajů. Podobně jako Norton kontroluje aplikace, které si prohlížíte v Obchodě Play, a varuje vás, abyste si nestáhli žádné, které jsou pochybné.

Mnohé multiplatformní bezpečnostní balíčky věnují obrovské množství energie své edici pro Windows, ale téměř žádnou pro ostatní platformy. Se softwarem Trend Micro Maximum Security pro Android získáte celou řadu funkcí, které se vyrovnají jeho ekvivalentu pro Windows.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající výsledky v testech phishingu a škodlivého stahování
  • Komplexní zabezpečení systému Android
  • Ochrana pro macOS nad rámec základů
  • Neobvykle bohatá ochrana systému iOS
  • Mnoho užitečných bezpečnostních funkcí
  • Slabší rodičovská kontrola

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Trend Micro, Incorporated
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.trendmicro.com/en_us/forHome/products/mobile-security.html
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 22
Publikováno: 31.03.2024
Poslední aktualizace: 2024-03-25 11:30:31
Zařazeno v kategoriích: Bezpečnost (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Trend Micro Mobile Security (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru