Fruited Xmas (mobilní)
0 %

Logické vánoční hry pro celou rodinu

Dopřejte si sváteční zábavu se hrou Fruited Xmas, která je považována za jednu z nejlepších vánočních her pro dospělé i děti. Hra, která pozvedá sváteční atmosféru, se může pochlubit různými módami, které hravým způsobem vytvářejí ten pravý zážitek. Zapojte se do výzvy posouvání prstem, porovnávání barev 3D drahokamů a plnění úkolů v časovém limitu, abyste postoupili na další úroveň v této podmanivé bezplatné vánoční hře pro iPhone a Android

Objevte různé herní režimy včetně TimeAttack, Classic, Continuous a dalších, které nabízejí rozmanité výzvy pro hráče všech preferencí. Všestrannost hry vynikne při bezplatné instalaci, díky čemuž je přístupná pro všechny. Připravte se na časově omezené výzvy, které přidávají do hry další vrstvu vzrušení a vychutnejte si vizuální potěšení ze zábavných 3D animací drahokamů. Fruited Xmas není jen hra; je to sváteční cesta plná poutavých úkolů a živých vizuálů, díky čemuž vyniká mezi nejlepšími dostupnými vánočními hrami.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Čtyři herní režimy
  • Časově omezené výzvy
  • Zábavné 3D animace drahokamů
  • Navodí pravou sváteční atmosféru

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: iGold Technologies
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.veegames.com/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 32
Publikováno: 05.12.2023
Poslední aktualizace: 2023-12-05 10:16:27
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Fruited Xmas (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru