Bejeweled (mobilní)
0 %

Vynikající logická hra

Tato logická hra se stala mezi veřejností nesmírně populární, i přestože je velmi jednoduchá. Základní princip není vůbec komplikovaný. Vašim úkolem je vyměnit dva sousedící kameny na herním poli a tvořit tak horizontální nebo vertikální řetězce aspoň 3 stejných kamenů. Můžete snadno získat bonusové body tím, že vytvoříte delší řady, což také může vytvořit speciální kámen. Po takovémto seřazení kameny zmizí a nahradí je nové.

Hra kromě klasického režimu nabízí další zábavné módy. Jedním z nich je Butterflies. V něm se kameny proměňují na motýly, kteří po každém vašem tahu vystoupají o jedno políčko výše. Pokud se dostanou až k vrcholu hracího pole, tak budou sežráni hladovým pavoukem a hra končí. Jde o velmi zajímavou variaci, ve které musíte hodně taktizovat a přemýšlet.

Dalším z módů je Diamond Mine. V něm za pomocí vybuchujících kamenů odstraňujete hlínu a snažíte se dostat až do srdce dolu k drahocenným diamantům. Lightning je další herní režim, ve kterém musíte v určitém čase nasbírat co nejvyšší skóre. Také se v něm rychleji tvoří speciální kameny a hra probíhá v nesmírně rychlém tempu.

Posledním typem hry je Zen mód. Ne nadarmo je pojmenován podle jedné buddhistické tradice, neboť je perfektní pro relaxaci a oddychnutí. Souvislost s meditací ani nemusíme hledat dlouho. Můžete si vybrat mezi relaxačními zvukovými efekty, mezi které patří například zvuky oceánu. Princip hry je stejný jako u klasického režimu, přičemž nikdy nemůžete prohrát. Čas od času se vám na obrazovce objeví moudrý citát plný inspirace. Hra probíhá ve velkém klidu a je plná pohody.

Jde o nesmírně oblíbenou logickou hru od společnosti PopCap, která má na svědomí další herní pecky jako Peggle, Plants vs. Zombies, Zuma's Revenge a další. S jejím stáhnutím určitě neváhejte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Více herních módů
  • Povedená grafika
  • Populární logická hra

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: PopCap
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.popcap.com/games/bejeweled/home
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1241
Publikováno: 28.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-23 12:04:40
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Bejeweled (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru