Milk Music (mobilní)
0 %

Speciální hudební stanice pro majitele Samsungů

Milk Music zapadá do moderního pojetí „mobilních rádií“, která lze nalézt například ve službách Google Play Music, Spotify a dalších. Rádiem je tak myšlen hudební stream, který je založen na uživatelem volených preferencích, trendech a několik dalších aspektech. Uživatel tak aplikaci prozradí jakou hudbu má rád (pomocí žánru, skladby nebo kapely) a ta mu okamžitě naservíruje nekonečný hudební zážitek.  

Aplikace Milk Music se od ostatních odlišuje svou exkluzivitou (pouze pro Android, přesněji pro Samsung zařízení pracující s tímto systémem). Její součástí je pak více než 200 připravených „stanic“, 13 milionů písniček a to včetně nejnovějších hitů a možnost sestavení vlastních streamů – stanic.

Hudební aplikaci Milk Music po grafické stránce jednoznačně vévodí kruhový ovladač (podobný ciferníku starých telefonů). Střed ovladače je využit pro zobrazení přebalu alba nebo fotku hudebníka. Vnitřní ovládací kolečko pak umožňuje pomocí jemné rotace přecházení mezi stanicemi. Točení po vnější straně pak mění samotné žánry.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé ovládání
  • Exkluzivita pro Samsung
  • Volba vlastních stanic
  • Nejnovější hity
  • Bez předplatného

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Samsung Electronics
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.samsung.com/us/showcase/milk/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 805
Publikováno: 10.07.2014
Poslední aktualizace: 2014-06-25 14:28:16
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hudba (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
miroslav
miroslav

Zdravim vzhledem k me laitské situaci a odbornym tiskem pro soubory k memu tej.znacky samsung gt-s5230 nemohu vypatrat ruzne aplikace aby potporoval muj telefon predem dekuji.

10.01.15 10:26 reagovat

Poradna aplikace - Milk Music (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru