Hangouts (mobilní)
0 %

Zůstaňte ve spojení se svými přáteli

Hangouts je služba, kterou vyvinula známá společnost Google pro komunikaci s vašimi přáteli. Snadno díky ní můžete posílat textové zprávy, ale tam se autoři nezastavili. Rozhodli se, že vaši běžnou konverzaci posunou do nových rozměrů a oživí tak vaše rozhovory s ostatními.

Díky moderním technologiím můžete se svými přáteli komunikovat skrze textové zprávy, ale zároveň i prostřednictvím video hovorů nebo fotografií. Do konverzace se mohou zapojit všichni ti, kteří vlastní e-mailový účet, jenž nabízí společnost Google.

Okamžitě po přihlášení uvidíte, zda jsou vaši přátelé online, a jestli už si přečetli vaši předchozí zprávu. Také uvidíte, zdali vám náhodou zrovna nepíší. Aplikace podporuje také skupinové konverzace, přičemž i ty mohou probíhat ve formě video hovorů, do kterých se může zapojit až 10 uživatelů.

Zprávy můžete odesílat také uživatelům, kteří zrovna nejsou připojeni. Konverzace jsou synchronizovány naskrz všemi zařízeními. Všude tak získáte přístup k historii chatu, kde naleznete vše, o čem jste diskutovali, což určitě ocení ti z vás, kteří mají problémy s pamětí.

Při každé nové příchozí zprávě budete náležitě upozorněni a hned na ni lze odpovědět. Tyto notifikace je možné zrušit, pokud si nepřejete, abyste byli rušeni. Jde o velmi povedenou aplikaci, díky které můžete jednoduše a spolehlivě komunikovat se svými přáteli.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skupinové konverzace
  • Komunikace s přáteli
  • Podpora video hovorů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.google.com/hangouts/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2820
Publikováno: 13.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-07 13:41:44
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Komunikace (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Hangouts (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru