K-9 Mail (mobilní)
0 %

Úžasný e-mailový klient pro Android

Práce s e-maily na vašem mobilním zařízení je jednou ze základních operací. Samotný systém má sice zabudovanou aplikaci, která tuto činnost zvládá, ale nikdy nebyla nijak zvlášť oslnivá. Naštěstí je tady aplikace K-9 Mail, která pozvedne vaší e-mailovou komunikaci na vyšší úroveň.

Aplikace přichází s brilantním a podrobným nastavením, ve kterém si můžete například zvolit, zda se vaše e-maily budou zobrazovat mezi textovými zprávami. Také ve svých mailech můžete hromadně přidávat hvězdičky a zařadit tak maily mezi oblíbené. S aplikací budete mít také větší kontrolu nad upozorněními o nově příchozí zprávě.

Seznam zpráv je oproti základnímu klientovi přehlednější a sofistikovanější. Lze v něm libovolně měnit velikost fontu a vzhled. Své maily si můžete seskupit podle odesílatele nebo tak, aby nepřečtené maily byly přímo na očích.

Aplikace má vestavěné hledání, ke kterému se dostanete pomocí tlačítka vašeho telefonu. Vyhledáte text ve zprávách, předmět nebo odesílatele.

Zprávy lze kopírovat nebo přesouvat do jiných složek, filtrovat nebo označovat. Jde o profesionální e-mailový klient, díky kterému se vám s elektronickými zprávami v mobilu bude pracovat mnohem efektivněji.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Synchronizace složek s e-maily
  • Filtrování zpráv
  • Detailní nastavení

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: K-9 Dog Walkers
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://code.google.com/p/k9mail/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1422
Publikováno: 11.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-06 12:17:30
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Komunikace (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - K-9 Mail (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru