Nimbuzz Messenger (mobilní)
0 %

Moderní komunikátor s podporou mnoha protokolů

Téměř každý, kdo vlastní moderní smartphone nebo tablet, touží po tom, aby mohl komunikovat i se svými přáteli na internetu. V současné době se však k internetové komunikaci používá množství různých protokolů a není vždy jednoduché je implementovat do jedné aplikace. Tvůrcům Nimbuzz Messengeru se to povedlo.

První věc, co musíte udělat, je registrace účtu ve službě Nimbuzz. Poté si můžete přidat své stávající účty služeb Gtalk, Yahoo Messenger nebo Facebook. Budete tak neustále online a v kontaktu se všemi vašimi přáteli. Aplikaci lze integrovat do seznamu kontaktů.

Základní funkcí aplikace je bezpochyby posílání textových zpráv, ale to není zdaleka vše, co program umí. Snadno se podělíte také o fotky, videa, hudbu a ostatní data ze svého telefonu. Vše je účtováno na základě vašeho datového tarifu, který využíváte k připojení na internet. Samozřejmostí je podpora skupinových konverzací a video hovorů. Výjimečnou funkcí aplikace je posílání zpráv uživatelům, kteří nejsou zrovna připojeni, a zpráva jim přijde hned poté, co se přihlásí.

Aplikace nabízí spolehlivou komunikaci pro všechny. Nechybí detailní nastavení, kde si můžete vše přizpůsobit. Ti z vás, kteří aktivně používají sociální síť Twitter jistě ocení to, že je v aplikaci implementována.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Multiprotokolový komunikační klient
  • Přehledné nastavení
  • Propojení s Twitterem

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Nimbuzz
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.nimbuzz.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2451
Publikováno: 16.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-12 15:24:02
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Komunikace (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Nimbuzz Messenger (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru