Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Telegram (mobilní)

91 %

Vynikající nástroj pro komunikaci

Telegram představuje více než silnou konkurenci aplikacím typu Viber nebo WhatsApp. Jedná se totiž o rychlý komunikátor, který zdarma nabízí množství chatovacích možností. Navíc se nezastavuje pouze u posílání textu, ale v součinnosti s vlastním cloudem svým uživatelům nabízí posílání, sdílení a opětovný přístup k neomezenému množství dat.

Aplikace Telegram stojí na asi čtyřech základních pilířích – Rychlost, Bezpečnost, Cloud a Skupinová komunikace. Rychlost je zajištěna decentralizovaným přístupem k serverovému řešení, který zohledňuje geografické umístění svých uživatelů. Bezpečnost aplikace zajišťuje Telegram v několika stupních. Základní zabezpečení se stará o běžný chod komunikace. V případě potřeby může uživatel zvolit kompletní zabezpečení, které zajistí šifrování veškeré komunikace od uživatele k uživateli a absolutně žádné zálohování a ukládání zpráv (ať již na cloudu nebo i v historii zpráv apod). Cloud se postará o uložení všech posílaných dat a to v neomezeném množství. Aplikace navíc podporuje sdílení a videí (max. 1 GB/soubor), fotografií a dalších dat. Skupinová komunikace umožňuje v jedné zprávě soustředit až 200 uživatelů a všichni jsou tak okamžitě informování velmi prostým způsobem.

Telegram (mobilní)Seznam zprávVtipná komunikace

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající možnosti zabezpečení
  • Neomezené ukládání v cloudu
  • Skupinové zprávy
  • Spolehlivost a rychlost
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://telegram.org/
Operační systém: Android, iOS, Windows Phone
Počet stažení: 852
Publikováno: 3.4.2014
Poslední aktualizace: 3.4.2014
Zařazeno v kategoriích: Komunikace (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f b 9 1 6 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)