Amazing Alex (mobilní)
0 %

Logická hra od tvůrců Angry Birds

Tvůrci populární hry Angry Birds se rozhodli, že na chvíli zapomenou na rozzlobené ptáky, kteří už jim možná začali lézt na nervy, a vytvoří novou nevšední hru. To se jim nakonec povedlo a výsledkem jejich úsilí je hra Amazing Alex.

Jde o logickou hru, ve které vás bude doprovázet mladý génius Alex. Ten je nesmírně kreativní a jeho vynalézavost nezná mezí. Má dům plný hraček a harampádí a v něm zažijete spoustu úchvatných dobrodružství. Čeká na vás řada zapeklitých hádanek a zajímavých úkolů.

Alex po vás bude chtít, ať mu ukážete, jak kreativní jste vy. Vždy vám zadá nějaký úkol a bude po vás chtít, abyste jej jakkoliv splnili. Každý ze 100 levelůněkolik řešení a je na vaší představivosti, zda nějaké najdete. V každém kole také musíte posbírat 3 hvězdičky, které vám odemknou bránu k dalším levelům.

K dispozici budete mít několik různých objektů, které se chovají v souladu s běžnými fyzikálními zákony. Ty musíte poskládat tak, abyste splnili to, co po vás malý génius chce. Někdy to bude uklízení pokoje, ale i to se přes svou neoblíbenost stane velmi zábavnou záležitostí. Z počátku hra nepředstavuje moc velkou výzvu a slouží spíše jako tutoriál. S postupem času se však budete prodírat komplikovanějšími levely, při jejichž řešení se možná i zapotíte.

Nechybí editor levelů, s kterým vytvoříte vlastní hádanky. O ty se můžete podělit s ostatními hráči nebo se svými přáteli. Nejenže při řešení jednotlivých rébusů prokážete, jak jste kreativní, ale také si užijete kopu zábavy. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úkoly s několika řešeními
  • Spousta levelů
  • Povedená logická hra

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rovio Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.amazingalex.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: Windows Phone
Počet stažení: 1544
Publikováno: 19.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-15 13:18:23
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Amazing Alex (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru