Atomas (mobilní)
0 %

Návyková puzzle hra s atomy

Atomas je přesně ten typ hry, který si chcete zahrát ve volných chvílích, případně na hodinách chemie. Potrápí vaše mozkové závity, zabaví na dlouhé chvíle a zároveň se i něco naučíte. Jak už je z názvu jasné, půjde o hru s atomy. Ty musíte ve svém malém vesmíru spojovat od těch nejjednodušších jako vodík a hélium po ty nejtěžší a nejsložitější. Vaším úkolem je ale získat co nejvíce vzácných atomů zlata, stříbra nebo platiny.

Atomy musíte spojovat do vyšších celků, ale zároveň je třeba dávat pozor na to, aby se vám ve vesmíru nepřemnožily. V takovém případě je v časoprostoru více hmoty, než je nutné a vesmír se zhroutí. Tehdy hra končí. Je tak třeba dávat dobrý pozor na to, které atomy spolu slučování. Dá se tomu však zabránit tak, že budete stavět symetrické atomové vazby a vzniknou řetězové reakce. Někdy se objeví i atomy nabité záporně, které se dají použít k absorbování jiných atomů nebo jejich zcela odstranění.

Při tvorbě některých prvků jako kyslík či měď se objeví malé bonusy, které ovlivňují hru různé a přidá se tak k promyšlené strategii i kus náhody. Celkově se dá vytvořit více než 124 atomů. Na začátku vás provede hrou tutoriál.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skládání atomů
  • Zabraňte rozpadnutí vesmíru
  • Hra na skóre
  • Návyková hra

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sirnic
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://sirnic.com/atomas/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 485
Publikováno: 09.05.2017
Poslední aktualizace: 2017-05-08 18:38:14
Zařazeno v kategoriích: Logické hry (mobilní) | Hry (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - Atomas (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru