Celebrity Quiz (mobilní)
0 %

Znáte všechny celebrity?

Celebrity Quiz je skvělou hrou, která prověří vaše znalosti o celebritách z celého světa. Jak už název napovídá, jde o kvíz, ve kterém musíte uhodnout jména známých osobností. Setkáte se zde s obrovským množstvím známých lidí, z 50. let 20. století až po ty současné hvězdy hudební či filmové scény.

Samozřejmě, že při hraní přijdou i slabší chvíle, kdy si nebudete vědět rady a jméno vám na mysl prostě nepřijde. V takovém případě potěší pomůcky, které se vás postupně budou snažit nasměrovat na správný směr a které by měly pomoci při odhalení jména. Čím lepší jste, tím více levelů si otevíráte a dostáváte několik pomůcek. Při každé celebritka jsou k dispozici až 4 pomůcky. A jelikož se svět showbyznysu neustále mění, i Celebrity Quiz si drží svůj standard a nabízí aktualizace s novými osobnostmi.

Při vyplňování jmen je povoleno i mírně odchýlení od správného pravopisu. Vždyť ne každý přece ví správně vyhláskovat například Matthew McConaughey apod. krkolomnější jména.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Známé osobnosti ze světa
  • Pomůcky
  • Odemykání levelů
  • Přidávání celebrit v aktualizacích

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: SGEM
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze:
Počet stažení: 15
Publikováno: 22.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-12-15 16:22:02
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Aplikaci již není možné stáhnout

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Celebrity Quiz (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru