Doors&Rooms (mobilní)
80 %

Dostaňte se ze zamčené místnosti

Zní to trochu jako noční můra. Jednoho dne se probudíte v zamčené místnosti a nemůžete se ani ptat jak nebo proč. Jenom jedna věc je důležitá, dostat se ven.  Budete se proplétat spoustou místností a nebudete mít ani tušení, kam směřujete.  Aby se vám podařilo zachránit a dostat se až na konec, tak budete muset vyřešit řadu hádanek a rébusů. Podaří se vám to?

Doors&Rooms je velmi zábavnou logickou adventurou, kterou si můžete zahrát na svém mobilním telefonu nebo tabletu. K vyřešení zapeklitých hádanek a svízelných situací budete muset využít veškerý svůj důvtip, logiku a vynalézavost. Čekají na vás také spousty vypjatých chvilek, kdy vám pomůže rychlé myšlení.

Při své cestě vás nebudou trápit jen složité úkoly, ale také nebezpečné nástrahy. Neustále se budete muset mít na pozoru, neboť ve hře není až tak těžké zemřít. Pokud tedy uslyšíte zvuk, který nápadně připomíná bombu, tak se radši pořádně rozhlédněte, aby veškerá vaše snaha o útěk nepřišla vniveč.

Ve hře na vás čeká několik nelehkých levelů. Octnete se v různých prostředích, které vždy nabízejí nové výzvy. Hra má výbornou atmosféru, které je zaobalená v přenádherném grafickém kabátku. Pokud si nebudete vědět rady, tak můžete využít nápovědy. Ty však stojí drahocenné mince. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Logická Point and Click adventura
  • Nádherná grafika
  • Spousta hádanek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: gameday
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://mgameday.com/game.asp?s=16
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1948
Publikováno: 15.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-12 12:18:48
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

11.10.2013

80 %

plusskvělé úkoly levely pořád přibývají hezké zpracování

plusobčas hodně těžké někdy příliš tmavé levely, takže jdou špatně vidět objekty práce s inventářem

Celkově skvělá hra, kterou doporučuju všem, kteří si rádi potrápí mozek drobnými hříčkami a úkoly. Občas je teda ale pekelně těžká. Stále přibývají levely, které lze otevírat i bez placení pouze za snadno získatelné penízky. Jediné, co trošku kazí dojem, je trochu těžkopádná práce s inventářem.

Poradna aplikace - Doors&Rooms (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru