Shark Dash (mobilní)
0 %

Zábavná a návyková hra od Gameloftu

Shark Dash je roztomilá a velice chytlavá hra, která funguje na téměř podobném principu jako notoricky známí Angry Birds. Ústřední „postavou“ této herní hříčky je žralok jménem Sharkee, který žije spokojeným životem ve vaně. Sharkeeho ale začnou nepříjemně otravovat nezbedné gumové kachny, přičemž všechno vyvrcholí únosem jeho kamarádky Sally. Sharkee se samozřejmě rozhodne svou kamarádku zachránit a zbavit se gumových kachen nadobro.

Základní verze hry obsahuje celkově 96 úrovní, přičemž vaším základním úkolem bude odpálit žraloka Sharkeeho tak, aby zničil všechny gumové kachničky. Základem je pak použít co nejméně tahů na jedno kolo. Čím méně tahů, tím více hvězdiček a bodů. Se žralokem se ve hře podíváte do mnoha koutů světa, například do dalekého Japonska, starověkého Římu a tak podobně. S aktualizacemi pro tuto hru pak přicházejí také další a další levely.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Alternativa k Angry Birds
  • Roztomilá grafika
  • Vysoká hratelnost

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Gameloft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.gameloft.com/?sk
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1102
Publikováno: 19.10.2013
Poslední aktualizace: 2013-10-17 17:26:34
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Shark Dash (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru