Slice HD (mobilní)
0 %

Ruská ruleta s noži

Slice HD je mobilní hra, při které nejednou poteče vaše krev. Slice se skládá z velkého počtu logických a postřehových úkolů, z nichž každý obsahuje hned několik jako břitva ostrých nožů a dalších nástrojů. Hráč má pak velmi prostý úkol – aktivovat několik tlačítek, která jsou v každé z úrovní přítomna.

Na první pohled jednoduchý princip hry Slice HD se však změní v hotové peklo, jen co se hráč pokusí zmáčknout některé z tlačítek. Pokud si nedá pozor, okamžitě se virtuálně pořeže o některý z nožů, což hra reflektuje efektním krvavým cákancem. Pro dosažení tlačítek je tak zapotřebí použít chirurgicky dokonalý postup, při kterém hráč postupně odsouvá nože, přidržuje bodce a mačká tlačítko. V některých případech mu však ani chladná a přesná práce nepomůže a bude muset přistoupit na jednoduchý styl pokus omyl. Některé z nožů totiž neustále kmitají a hráč tak musí vystihnout přesný okamžik a dotknout se odkrytého tlačítka

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Drsná zábava
  • Vynikající efekty
  • Množství úrovní

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: TwitchGames
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://twitchgames.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2353
Publikováno: 04.05.2014
Poslední aktualizace: 2014-05-02 15:47:11
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Slice HD (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru