Think (mobilní)
0 %

Hádání symbolů a hledání spojitostí

Jak se vyvíjela lidská rasa, tak se vyvíjela i komunikace a způsob myšlení. Na počátku se dorozumívali symboly a znaky a až později se přešlo na mluvené slovo. V dobách posunků a znaků byl většinou pro jeden znak jeden význam, a na podobném principu je založena i hra s názvem Think. Hráči se naučí myslet vizuálně a postupně budou čelit mnohem náročnějším zadáním. V celkem 30 kapitolách a 360 hádankách se na začátku seznámíte s obrázkem/obrázky, které symbolizují slovo nebo slovní spojení a vy musíte přijít na to, co znamenají.

Na rozdíl od jiných her podobného typu hádání vám Think nabídne mnohem promyšlenější způsob pomůcek. Nebudete odkázán na postupné přidávání písmenek (a už vůbec nebudete muset nic ve hře kupovat), ale hra s vámi rozehraje partii, v níž se vám bude snažit radit pomocí dalších obrázků, abyste si daný výraz mohli lépe představit a dát do spojitosti. Think je skvělá hra pro celé rodiny a přátel, kteří si rádi potrápí mozkové závity a provětrají angličtinu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Používání představivosti
  • Skvělý systém pomůcek
  • Více než 360 úkolů
  • Procvičování angličtiny

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: June Software Inc
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2030
Publikováno: 06.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-19 14:33:30
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Think (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru