Zachraň šneka 2 (mobilní)
0 %

Luxusní pokračování logické zábavy

Brněnští vývojáři z Alda Games na sebe již podruhé během krátkého období upozorňují vydáním nové hry. Po úžasné Tower Defense hře Defend Your Life! vyšlo i pokračování logické mobilní zábavy s názvem Zachraň šneka 2 (Save the Snail 2). Jde o přímého nástupce původní chytré hříčky Zachraň šneka, který zaujal nejen dětské hráče, ale oslovil i jejich rodiče. Druhý díl navíc jednotlivé prvky hry rozšiřuje a vylepšuje, takže se na skvělé herní zážitky mohou opět těšit jak děti, tak dospělí.

Zachraň šneka 2 nabízí celých 60 herních levelů (kompletně zdarma), ve kterých musí hráči ochránit malého šneka před nejrůznějšími druhy nebezpečí. Padající kamení, ostré bodce nebo žhnoucí plameny ohně. Pomůže jim k tomu spousta speciálních pomůcek, předmětů a mechanismů, na které je celé hra bohatá.

Úroveň levelů postupně roste, takže i když hráč postupně procvičuje a zlepšuje svoje logické schopnosti, hra je mu neustále výzvou a baví tak po celý čas.

Mezi novinkami lze najít možnost otáčení předmětů, volbu pořadí jejich použití nebo speciální objekty jako sliz, magnet a portál.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvěle zpracovaná logická zábava
  • Krásné prostředí hry
  • Nové předměty (sliz, magnet, portál)
  • Pro děti i rodiče

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Alda Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://aldagames.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2075
Publikováno: 17.04.2015
Poslední aktualizace: 2015-04-30 20:39:31
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Logické hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Zachraň šneka 2 (mobilní)

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

443818 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

221284 přečteno
Nahoru