Google Mapy (mobilní)
10 %

Celý svět jako na dlani

Společnost Google nabízí své geniálně zpracované a přehledné mapy zcela zdarma. Díky této aplikaci získáte přístup k této službě i skrze vaše mobilní zařízení.

K přístupu do služby Google Maps už nemusíte využívat nepřehledné a pomalé webové rozhraní, ale můžete použít tuto nesmírně užitečnou aplikaci. Najdete v ní mapy celého světa včetně satelitních snímků.

Spolehlivá hlasová GPS navigace vás vždy dovede k vašemu cíli. Funguje i na cyklistických a turistických trasách a aplikace také umí najít nejkratší cestu mezi dvěma místy.

Google zahrnul do této aplikace i pokročilé funkce své služby, mezi které patří například Street View. S ním získáte přehled o vašem okolí a v žádném městě se už nikdy neztratíte. Kromě autentického pohledu na ulice a cesty můžete využít také vyhledávaní blízkých podniků. Stačí zadat klíčové slovo a naleznete vše, co potřebujete.

S touto aplikací se lze snadno přihlásit ke svému Google účtu, čímž získáte přístup k uživatelským recenzím jednotlivých míst a dalším funkcím. Aplikace má velmi přívětivé ovládání, které je optimalizováno pro dotykové displeje. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Mapy celého světa
  • Street view
  • Hledání blízkých podniků

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.google.com/mobile/maps/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: Android / iPhone, iPad
Počet stažení: 9754
Publikováno: 18.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-12 15:07:22
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Mapy (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Stanislav
Stanislav

Mam tablet s integrovanym modulem GPS.Budou fungovat tyto msapy plnohodnotně jako navigace,aniž bych se musel napojit přes internet,nebo operátora.Poraďte. Děkují.

15.03.17 09:07 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, plnohodnotná navigace většinou funguje pouze se staženými offline mapami (ty se většinou stáhnou automaticky) a bohužel i internetovým připojením.

16.03.17 14:12 reagovat

Poradna aplikace - Google Mapy (mobilní)

Do poradny

google-mapy-mobilni: Mapy do mobilu

Dobrý den chtěl bycch se zeptat jestli mi půjdou stáhnout mapy google do mobilu když mám mobil LG gm 360 ? Děkuji za odpoved

Jan 19.8.2013 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru