RoadLords (mobilní)
100 %

GPS navigace pro řidiče nákladních aut a kamionů

Jako dar z jasného nebe se pro profesionální řidiče vynořila v obchodě Google Play zbrusu nová navigace RoadLords. Ta cíli na řidiče kamionů, nákladních vozidel, autobusů, dodávek a je zcela zdarma. Každý řidič si může nastavit až tři profily pro různé vozidla - nastavit je nutné váhu, délku, šířku atd., aby mohla být následně přepočtena trasa přesně podle vozidla a nákladu.

Široký seznam funkcí obsahuje informace o ADR, environmentálních zónách, dopravní situaci a policejních hlídkách v reálném čase, omezení rychlosti a kamerách v daných úsecích a nechybí ani dynamický asistent jízdních pruhů. Na mapě jsou dále zobrazovány zpoplatněné úseky, nejblíže parkoviště a informace o jejich dostupnosti (pokud jsou k dispozici), dostupnost elektrické energie či vody v dané lokalitě.

Cílem RoadLords je propojení celé komunity řidičů, kteří si hlásí situaci na cestě a mohou mezi sebou komunikovat. Samotné mapy nabízejí pokrytí více než 200 zemí z celého světa a nechybí ani offline mapy. Samozřejmostí je možnost vyhledávat společnosti, parkoviště a čerpací stanice na mapách, které jsou aktualizovány v reálném čase. S tlačítkem s žádostí o pomoc se mohou řidiči obrátit na ostatní jezdce v blízkosti a nouzové volání přímo zobrazuje i aktuální polohu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Offline mapy
  • Komunita řidičů
  • 3 profily vozidel
  • Přehledné mapy
  • Situace na silnici v reálném čase
  • Tlačítko s žádostí o pomoc
  • Navigace pro kamiony

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: RoadLords - Truck Navigation
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://roadlords.com/sk
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 462
Publikováno: 11.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-09 18:05:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Mapy (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - RoadLords (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru