SmartMaps Navigator (mobilní)
0 %

Přehledné mapy a navigace

Mapování okolí bylo pro vývoj lidské společnosti naprosto kritické. První mapa, která byla nalezena, však nesnímá povrch Země, nýbrž se zaměřuje na nebesa. Ve zdi jeskyně byly vyryty hvězdy, které znázorňují letní trojúhelník a také otevřená hvězdokupa Plejády. Jeden z prvních nákresů hor, řek, údolí a cest můžeme najít v okolí Pavlova právě u nás v České republice.

Od té doby však řekami proteklo hodně vody a naše kartografické znalosti se značně rozšířili. Nyní už nemáme žádné náčrtky na zdích, ale využíváme letecké nebo družicové snímky, o kterých se našim předkům nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.

Aplikace SmartMaps Navigator nabízí moderní a aktuální mapy pro váš mobil nebo tablet. Využít můžete několik druhů map. Pokud zvolíte online přístup, tak je vše zcela zdarma. Ovšem pro práci s mapami i bez připojení k internetu si je musíte zakoupit na stránce autora.

K dispozici je 7 různých map, které mohou být použity k jiným účelům. Najdeme mezi nimi klasické mapy pro jízdu v autě, turistické a cyklo mapy, ale také letecké snímky nebo mapy vhodné pro lyžaře. S nimi si snadno naplánujete cestu kamkoliv budete chtít.

Aplikace také nabízí hlasovou a vizuální navigaci. Nechybí lokalizace GPS souřadnic v mapě a hledání adres s číslem popisným. Vestavěný kompas vám pomůže, abyste se neztratili, a záznam stop vám pěkně vykreslí trasu, kterou jste prošli.

Ti z vás, kteří propadli kouzlu geocachingu budou určitě spokojeni s tím, že tvůrci propojili databázi „kešek“ s jejich mapami. V mapách najdete i další místa, která stojí za to, abyste se na ně podíval, včetně krátkého popisku.

O aplikaci se stará Česká kartografická společnost a neustále ji vyvíjí. Snaží se o to, aby byla nejlepší mapovou aplikací na trhu, a zatím se jim to daří nadmíru dobře.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přehledné mapy
  • Spolehlivá navigace
  • Integrace geocachingu
  • Průvodce po zajímavých místech
  • Několik druhů map

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mapy.cz
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.smartmaps.cz/smartmaps-navigator/
Operační systém: windows /Android
Verze: Android / Windows Phone
Počet stažení: 4303
Publikováno: 01.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-25 14:22:26
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Mapy (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - SmartMaps Navigator (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

224574 přečteno
Nahoru