Mujsoubor.cz

AirDroid (mobilní)

88 %

Správa mobilního telefonu nebo tabletu přes internet

AirDroid je nesmírně užitečná aplikace, která vám zpohodlní správu vašeho zařízení se systémem Android. Nebudete muset hledat kabely a připojovat vás mobilní telefon nebo tablet, ale vše provedete jednoduše skrze přehledné webové rozhraní.

Bez problému do nebo z mobilu přesunete jakékoliv fotografie, hudbu, videa a všechny ostatní soubory. Můžete také využít rychlejšího psaní na PC a odesílat skrze váš mobil SMS zprávy, aniž byste jej měli v ruce. Snadno lze spravovat aplikace nainstalované na vašem telefonu a přidávat nové.

Aplikace může sloužit ke zvýšení úrovně zabezpečení mobilního zařízení. Rychle a spolehlivě jej naleznete, můžete jej uzamknout a v případě nouze také vzdáleně smazat data. Lze využívat i kameru vašeho mobilního zařízení nebo získávat snímky obrazovky.

Webové prostředí nabízí také možnost volání, sdílení obsahu, posílání odkazů do mobilního telefonu a spoustu dalších zajímavých funkcí. AirDroid je profesionální aplikace, která vám zásadně usnadní život. Proto neváhejte a hned si ji stáhněte.

AirDroid (mobilní)Správa aplikacíSnadný přesun dat

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Bezdrátová správa mobilního telefonu
  • Pohodlný přesun dat z mobilního zařízení
  • Lokace a uzamknutí ztraceného mobilu
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://airdroid.com/
Operační systém: Android
Počet stažení: 1442
Publikováno: 6.8.2013
Poslední aktualizace: 31.7.2013
Zařazeno v kategoriích: Nástroje (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

pavel
pavel

Hledám aplikaci(ce), která by mi umožňovala s XPERIÍ Z1 stejné, ne-li více, co mi umožňoval PC SUITE S NOKIÍ N97: správa SMS (vč. samočlenění na přijaté, odeslané, koncepty, šablony)a kontaktů (obojí v mobilu) vč. toho, že jsem obsluhoval mobil přes PC klávesnicí i MYŠÍ a mohl tak pohodlně a velmi rychle: psát SMS všemi deseti, odpovídat na SMS, vytáčet kontakty vč. jejich editace. Před dvaceti lety toto vyvinul nějaký Čech pro SIEMENS mobil a umělo to dokonce zobrazovat a volat volané, přijaté i zmeškané hovory...Nokie a onen SIEMENS nepotřebovali žádné web rozhraní, WIFI apod, byli nainstalovány v PC s čistou a na ničem nezávislou vlastní autonomní komunikací... Za kvalitní a především kvalifikovanou odpověď budu vděčný, příp. ji finančně ocením...

18.10 21:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
právě AirDroid je považován za jeden z nejlepších programů pro správu telefonu skrze PC. Alternativami pak jsou pocket.do, SnapPea: http://mujsoubor.cz/mobilni-telefony/snappea, Wondershare MobileGo for Android nebo Android Commander.

21.10 09:34 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 9 4 b d 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
AirDroid (mobilní)

AirDroid (mobilní)

Správa aplikacíAirDroid (mobilní)

Správa aplikací

Snadný přesun datAirDroid (mobilní)

Snadný přesun dat

Pohodlné kopírování fotekAirDroid (mobilní)

Pohodlné kopírování fotek

Spolehlivý lokátor telefonuAirDroid (mobilní)

Spolehlivý lokátor telefonu

Rychlé psaní SMSAirDroid (mobilní)

Rychlé psaní SMS

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 5 2 c b 1  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)