AirDroid (mobilní)
0 %

Správa mobilního telefonu nebo tabletu přes internet

AirDroid je nesmírně užitečná aplikace, která vám zpohodlní správu vašeho zařízení se systémem Android. Nebudete muset hledat kabely a připojovat vás mobilní telefon nebo tablet, ale vše provedete jednoduše skrze přehledné webové rozhraní.

Bez problému do nebo z mobilu přesunete jakékoliv fotografie, hudbu, videa a všechny ostatní soubory. Můžete také využít rychlejšího psaní na PC a odesílat skrze váš mobil SMS zprávy, aniž byste jej měli v ruce. Snadno lze spravovat aplikace nainstalované na vašem telefonu a přidávat nové.

Aplikace může sloužit ke zvýšení úrovně zabezpečení mobilního zařízení. Rychle a spolehlivě jej naleznete, můžete jej uzamknout a v případě nouze také vzdáleně smazat data. Lze využívat i kameru vašeho mobilního zařízení nebo získávat snímky obrazovky.

Webové prostředí nabízí také možnost volání, sdílení obsahu, posílání odkazů do mobilního telefonu a spoustu dalších zajímavých funkcí. AirDroid je profesionální aplikace, která vám zásadně usnadní život. Proto neváhejte a hned si ji stáhněte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Bezdrátová správa mobilního telefonu
  • Pohodlný přesun dat z mobilního zařízení
  • Lokace a uzamknutí ztraceného mobilu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sand Studio
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://airdroid.com/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1899
Publikováno: 06.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-31 12:47:56
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
pavel
pavel

Hledám aplikaci(ce), která by mi umožňovala s XPERIÍ Z1 stejné, ne-li více, co mi umožňoval PC SUITE S NOKIÍ N97: správa SMS (vč. samočlenění na přijaté, odeslané, koncepty, šablony)a kontaktů (obojí v mobilu) vč. toho, že jsem obsluhoval mobil přes PC klávesnicí i MYŠÍ a mohl tak pohodlně a velmi rychle: psát SMS všemi deseti, odpovídat na SMS, vytáčet kontakty vč. jejich editace. Před dvaceti lety toto vyvinul nějaký Čech pro SIEMENS mobil a umělo to dokonce zobrazovat a volat volané, přijaté i zmeškané hovory...Nokie a onen SIEMENS nepotřebovali žádné web rozhraní, WIFI apod, byli nainstalovány v PC s čistou a na ničem nezávislou vlastní autonomní komunikací... Za kvalitní a především kvalifikovanou odpověď budu vděčný, příp. ji finančně ocením...

18.10.13 21:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, právě AirDroid je považován za jeden z nejlepších programů pro správu telefonu skrze PC. Alternativami pak jsou pocket.do, SnapPea: http://mujsoubor.cz/mobilni-telefony/snappea, Wondershare MobileGo for Android nebo Android Commander.

21.10.13 09:34 reagovat

Poradna aplikace - AirDroid (mobilní)

Nahoru