Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

AirDroid (mobilní)

88 %

Správa mobilního telefonu nebo tabletu přes internet

AirDroid je nesmírně užitečná aplikace, která vám zpohodlní správu vašeho zařízení se systémem Android. Nebudete muset hledat kabely a připojovat vás mobilní telefon nebo tablet, ale vše provedete jednoduše skrze přehledné webové rozhraní.

Bez problému do nebo z mobilu přesunete jakékoliv fotografie, hudbu, videa a všechny ostatní soubory. Můžete také využít rychlejšího psaní na PC a odesílat skrze váš mobil SMS zprávy, aniž byste jej měli v ruce. Snadno lze spravovat aplikace nainstalované na vašem telefonu a přidávat nové.

Aplikace může sloužit ke zvýšení úrovně zabezpečení mobilního zařízení. Rychle a spolehlivě jej naleznete, můžete jej uzamknout a v případě nouze také vzdáleně smazat data. Lze využívat i kameru vašeho mobilního zařízení nebo získávat snímky obrazovky.

Webové prostředí nabízí také možnost volání, sdílení obsahu, posílání odkazů do mobilního telefonu a spoustu dalších zajímavých funkcí. AirDroid je profesionální aplikace, která vám zásadně usnadní život. Proto neváhejte a hned si ji stáhněte.

AirDroid (mobilní)Správa aplikacíSnadný přesun dat

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Bezdrátová správa mobilního telefonu
  • Pohodlný přesun dat z mobilního zařízení
  • Lokace a uzamknutí ztraceného mobilu
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://airdroid.com/
Operační systém: Android
Počet stažení: 1283
Publikováno: 6.8.2013
Poslední aktualizace: 31.7.2013
Zařazeno v kategoriích: Nástroje (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

pavel
pavel

Hledám aplikaci(ce), která by mi umožňovala s XPERIÍ Z1 stejné, ne-li více, co mi umožňoval PC SUITE S NOKIÍ N97: správa SMS (vč. samočlenění na přijaté, odeslané, koncepty, šablony)a kontaktů (obojí v mobilu) vč. toho, že jsem obsluhoval mobil přes PC klávesnicí i MYŠÍ a mohl tak pohodlně a velmi rychle: psát SMS všemi deseti, odpovídat na SMS, vytáčet kontakty vč. jejich editace. Před dvaceti lety toto vyvinul nějaký Čech pro SIEMENS mobil a umělo to dokonce zobrazovat a volat volané, přijaté i zmeškané hovory...Nokie a onen SIEMENS nepotřebovali žádné web rozhraní, WIFI apod, byli nainstalovány v PC s čistou a na ničem nezávislou vlastní autonomní komunikací... Za kvalitní a především kvalifikovanou odpověď budu vděčný, příp. ji finančně ocením...

18.10 21:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
právě AirDroid je považován za jeden z nejlepších programů pro správu telefonu skrze PC. Alternativami pak jsou pocket.do, SnapPea: http://mujsoubor.cz/mobilni-telefony/snappea, Wondershare MobileGo for Android nebo Android Commander.

21.10 09:34 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 2 f d 8 4  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)