Fortuna (mobilní)
100 %

Oficiální aplikace známé sázkové společnosti

Zákazníci sázkové společnosti Fortuna mohou podávat na zápasy a různé akce i z pohodlí mobilního telefonu, a to kdekoliv. Stačí jim k tomu internetové připojení, věk nad 18 let a vytvořen účet. Aplikace pak nabízí kompletní kursovou nabídku, jakou je možné najít na webu. V podstatě neochudí o žádný z aspektů webového rozhraní. Navíc je Fortuna aplikace bezpečná a umožňuje přihlášení pomocí otisku prstu i dalšího hesla.

Mezi základní funkce aplikace patří nabídka kurzů na všechny zápasy včetně možnosti podávat LIVE - a tedy události, které právě probíhají. K vybraným zápasem nechybí analýzy, k většině událostí jsou k dispozici podrobné statistiky a tabulky. LIVE MatchTracker vizualizuje průběh zápasů v případě, že není k dispozici oficiální přenos. Dále jsou v nabídce všechny tipy sázek - SOLO, JAK i Maxikombi.

Další nástroje a funkce: Notifikace o výherních nebo prohraných tiketech, Vklady/Výběry financí, Přehled tiketů a transakcí, Rýchlostávky pomocí 3D touch. Aplikace Fortuna se nachází v Apple Store, ale pro Android je nutné ji stáhnout ručně a z alternativní stránky (kvůli politice obchodu Google Play). Stažení a instalace přesto zaberou jen něco kolem minuty. Postup je následující: Nastavení - Zabezpečení - Povolení Neznámého zdroje - Stažení aplikace - Instalace - Rozbalení.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Sázky na zápasy
  • Analýzy
  • Statistiky a tabulky
  • Ochrana heslem i otiskem prstu
  • Vklady + Výběry prostředků
  • Jednoduché prostředí
  • Diskuse sázejících

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: FORTUNA GAME a.s.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ifortuna.cz/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 357
Publikováno: 04.09.2019
Poslední aktualizace: 2019-09-04 11:56:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Fortuna (mobilní)

Nahoru