Google Launcher (mobilní)
0 %

Chytré nástroje od Google

Google Launcher vám umožní prohlížet tzv. chytré karty. Ty obsahují užitečné informace, které vám přijdou vhod v tu pravou chvíli. Zadejte místo svého bydliště a místo, kde pracujete či chodíte do školy a vyberte způsob dopravy. Aplikace vám vždy zobrazí přehled o tom, kdy a jakými spoji se můžete na určené místo dostat. Zajímá vás předpověď počasí? Není problém, chytrá karta o aktuálním počasí a další předpovědi vám bude stále na očích. Hledáte nějakou dobrou restauraci v okolí? Google Launcher vám najde ty nejlepší z nich.

Kromě chytrého přehledu je vám k dispozici i hlasové zadávání, které aktivujete vyslovením „Ok Google“. Poté můžete telefonu říct, co chcete dělat – psát sms, volat či přehrát určitou skladbu. Získáte rychlejší a pohodlnější přístup k vyhledávání, ale také k obsahu telefonu a aplikacím. Navíc dojde ke změně menu a výběru aplikací a také nastavení tapety na pozadí plochy.

Vyzkoušejte tuto komplexní aplikaci a dodejte svému mobilnímu telefonu nový nádech a spousty zajímavých usnadňujících nástrojů. Je k dispozici pro všechny zařízení s platformou Android 4.1 (Jelly Bean) nebo novější.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Systém chytrých karet
  • Usnadnění práce
  • Hlasové zadávání
  • Změna vzhledu menu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.google.com/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 607
Publikováno: 21.09.2014
Poslední aktualizace: 2014-08-19 13:59:46
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Google Launcher (mobilní)

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

442750 přečteno
Nahoru