Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Nova Launcher (mobilní)

89 %

Jeden z nejoblíbenějších launcherů

Launcherů pro Android je obrovské množství a jedním z nejlepších je právě Nova Launcher od společnosti TeslaCoil Software. Launcher je aplikace, která se stará o zobrazení a správný chod základní obrazovky, mění celkový styl, ikony, nabízí různá nastavení apod. 

Široká nabídka všelijakých nastavení vás nenechá chladnými a najdete zde i věci, o kterých jste netušili, že existují. Kompletně si můžete změnit vzhled témat, nastavit si barvu popisků, složek, seznamů, pozadí a pod. Plynulosti, s jakou Nova Launcher zvládá každodenní funkce prostě nebudete moci odolat. Google Play nabízí tisíce témat ikon jednotlivých aplikací. Užijte si nekonečné rolování domovských stránek a seznamu aplikací. Hlavní spodní panel se už nemusí skládat jen z 5 základních ikon, ale můžete si ho plně přetvořit a naházet si tam co potřebujete. Pokud přecházíte na Nova Launcher z jiného dummyluncheru, nemusíte se bát o své předešlé nastavení - ikony, widgety a některá nastavení sem budou importovány automaticky. Velmi potěší rychlé reakce a plynulé animace.

Běží na Androidu verze 4.0 a vyšší.

Nova Launcher (mobilní)Ukázka témyInstalace

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousty všemožných nastavení
  • Velká škála témat a barev
  • Změna ikon aplikací
  • Rychlý chod launchera
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://novalauncher.com/
Operační systém: Android
Počet stažení: 408
Publikováno: 29.10.2014
Poslední aktualizace: 2.10.2014
Zařazeno v kategoriích: Nástroje (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d a 1 6 a 5  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)