TaxiPal (mobilní)
0 %

Spolehlivé objednávání taxíků

Se službou, která se vyvinula v taxi, jak jej známe dnes, začal v roce 1640 Nicolas Sauvage v Pařízi. Své vozy s koňmi, kterými za malý poplatek převážel po celém městě, schovával v depu, které bylo umístěno naproti obřadního místa svatého Fiakra, díky čemuž je nájemné koňské spřažení i v češtině označováno jako fiakr. Od té doby se však způsob, jakým se přemisťujeme, značně změnil a koňská spřažení jsou spíše romantickou záležitostí pro zamilované páry. Dnes se využívá automobilové dopravy, přičemž náš k našemu cíli dopravují taxíky.

S touto aplikací se vám podaří najít spolehlivý a bezpečný taxík. Aplikace má v databázi taxi společnosti z celé Evropy, Kanady a Spojených států amerických. Každý cestovatel se chce v cizím městě porozhlédnout a nyní už nebude mít problém s nalezením dopravního prostředku.

Taxi si můžete také automaticky objednat, aniž byste kamkoliv telefonovali nebo vše vyřídit pomocí rychlého telefonního hovoru. Aplikace vám také přehledně zobrazuje zajímavá místa v okolí, abyste navštívili vše zajímavé, co můžete v daném městě spatřit.  

V databázi ke každé taxi společnosti také naleznete tarifní podmínky a možnosti platby. Jedná se o aplikaci, která by v telefonu neměla chybět tomu, kdo hodně cestuje. Může vás dostat z prekérních situací, a proto si ji stáhněte co nejdříve.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rozsáhlá databáze taxi společností
  • Rychlý přístup k tarifním podmínkám
  • Mapa zajímavých míst k vidění

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: TaxiPal
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://taxipal.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 816
Publikováno: 11.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-05 15:54:04
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - TaxiPal (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru