Hungry Shark World (mobilní)
100 %

Podmaňte si celý světový oceán s naštvaným žralokem

Hladový žralok se vrací v šestém vydání Hungry Shark World oblíbené mobilní i konzolové série, aby si podmanil oceány a ukázal, kdo je pánem pod vodou. Vývojáři z Future Games of London ve spolupráci s Ubisoftem přesně vědí, jak si udržet hráčskou základnu, proto neustále přidávají nový obsah do her starých, a rovněž produkují hry nového.

Hungry Shark World vás zavede do Pacifiku, Arktidy, Arabského moře, Čínského moře nebo k pevnině na malých ostrůvcích, abyste postupně vypapali do obludných rozměrů. Princip je vždy stejný: nejdříve můžete jíst jen menší ryby, ptáky nebo drobné živočichy ve vodě, a až postupně přejdete na vícerozměrné pokrmy. Časem můžete sníst i člověka nebo obrovské velryby.

Vždy si dáváte pozor na hlad, který vás sužuje a nutí objevovat nové světy bohatší na potravu. Tentokrát máte při lovu i pomocníky - malé žraloci, chobotnice, velryby i orli vám budou místy velmi nápomocné. Celkově je ve hře více než 20 žraloků rozdělených do 7 váhových kategorií a oproti předchozím dílům přibylo množství předmětů, kterými můžete žraloci vybavit. Stejně si svého zabijáka vylepšíte i skvělými, drsnými i vtipnými skiny. A teď pozor: tvůrci na žádosti hráčů vrátili staré ovládání, kdy stačilo naklánět mobil a žralok se hýbal podle toho!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Lovení po celém světě
  • Skvělé skiny
  • Vylepšování žraloků
  • 20+ druhů zabijáků
  • Ovládání nakláněním telefonu
  • Zvířecí pomocníci

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ubisoft Entertainment, Future Games of London
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-gb/game/hungry-shark-world/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 721
Publikováno: 30.07.2019
Poslední aktualizace: 2019-07-30 17:56:39
Zařazeno v kategoriích: Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní) | Hry (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Hungry Shark World (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru