Jewel Mania (mobilní)
0 %

Postřehová hra, jak má být!

Hry jako Bejeweled nebo The Treasures of Montezuma patří mezi pohodové způsoby zábavy. Nejinak tomu je i u Jewel Manie, která patří mezi průkopníky tohoto herního žánru. I když se může zdát, že hra svým ovládáním patří čistě do kategorie mobilních her pro dotyková zařízení, opak je pravdou. Velmi oblíbené jsou totiž i na začátku zmíněné desktopové hry, kde si uživatel musí vystačit s pouhou myší.

Princip hry Jewel Mania se nikterak neliší od ostatních bejeweled her. Hráč musí za určitý časový úsek nasbírat co největší množství bodů. Herní plocha obsahuje množství drahokamů různých druhů a hráč získá body právě tehdy, když přetažením libovolného drahokamu o pouhé jedno políčko získá trojici po sobě jdoucích totožných kamenů. Pokud takto vytvoří delší sérii, získává násobně více bodů a na řadu přicházejí speciální bonusy v podobě akčních kamenů. Ty zvyšují dynamičnost hry tím, že dokáží odbourat např. celý jeden druh kamene, nebo určitou herní řadu či sloupec.

Jewel Mania vás uchvátí svým nablýskaným vzhledem a dokonale zvládnutým ovládáním. Nechte se proto polapit a hru si určitě vyzkoušejte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přesné ovládání
  • Množství bonusů
  • Podařený vzhled

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: TeamLava Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.storm8.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2464
Publikováno: 02.10.2013
Poslední aktualizace: 2013-09-20 17:07:33
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Jewel Mania (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru