Manuganu 2 (mobilní)
0 %

Druhý díl úspěšné sidescroll běžecké hry

Domorodec s lebkou zvířete na hlavě je zpět ve svém druhém dobrodružství, které je nyní ještě různorodější a s mnoha novými přidanými prvky. Jako při prvním díle, i zde se jedná o sidescroll běžeckou hru, kde je vaším úkolem překonávat různé překážky na trati a doběhnout až na konec.

Oproti prvnímu dílu je přidaná řada nových funkcí jako létání či plavání. Z těch původních samozřejmě zůstaly skákačky, podlézání a rolování. Svou zručnost si vyzkoušíte až v 40 levelech a setkáte se tváří v tvář až se 4 bossy. Cestou na vás čekají propasti, padající ostny, nebezpečné pohyblivé sochy, obrovské pohybující balvany apod. Během vašeho urputného běhu sbíráte zajímavá ocenění (obrázky nebo mp3 stopy).

Hra oproti minulému dílu nabrala na náročnosti a velký důraz je tak kladen na maximální preciznost, kde vám musí každý jeden pohyb dokonale vyjít, jinak skončíte jako potrava pro podmořské piraně nebo vás spálí oheň a pod. Před opakováním celého kola vás budou ochraňovat strategicky umístěné checkpointy.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 3D prostředí
  • Nové možnosti oproti první části
  • Checkpointy
  • 40 levelů + bossové

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Alper Sarikaya
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://game.alpersarikaya.com/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2883
Publikováno: 31.01.2015
Poslední aktualizace: 2015-01-26 14:43:20
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Manuganu 2 (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru