Mitosis (mobilní)
0 %

Chytrá hra v multiplayeru

Mitosis je nejenom název jednoho z typů buněčného dělení, ale hlavně jde o název skvělé mobilní hry. Ta ostatně vychází právě z výše zmíněných procesů a hráči si tak mohou vyzkoušet biologii v praxi. Ovšem primárně se jedná o zábavnou hru, která snoubí jak prvky strategického rozhodování s postřehem.

Hráči ve hře ovládají svoji buňku, kterou se snaží zvětšit požíráním menších sousedů. Pokud tedy narazí na kohokoli menšího a podaří se jim ho dostihnout, jednoduše jej mohou pohltit a zvětšit tak svůj objem. Okamžitě tak získají možnost vrhnout se na nové buňky, které jim doposud unikaly díky své velikosti. V „boji“ lze využít hned několik různých taktik. Hráči mohou jednoduše prchnout, nebo se mohou rozdělit – zrychlení pohybu, ale větší šance na pohlcení někým jiným.

Hra Mitosis disponuje plnohodnotným multiplayerem. Hráči si navíc mohou vybrat skin své buňky, který je možné i kompletně navrhnout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Krásné zpracování
  • Skvělý multiplayer
  • Dokonalé možnosti

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Freakinware Studios
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 546
Publikováno: 06.02.2016
Poslední aktualizace: 2016-02-05 15:30:22
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Logické hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Mitosis (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858206 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

222915 přečteno
Nahoru