Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Mitosis (mobilní)

90 %

Chytrá hra v multiplayeru

Mitosis je nejenom název jednoho z typů buněčného dělení, ale hlavně jde o název skvělé mobilní hry. Ta ostatně vychází právě z výše zmíněných procesů a hráči si tak mohou vyzkoušet biologii v praxi. Ovšem primárně se jedná o zábavnou hru, která snoubí jak prvky strategického rozhodování s postřehem.

Hráči ve hře ovládají svoji buňku, kterou se snaží zvětšit požíráním menších sousedů. Pokud tedy narazí na kohokoli menšího a podaří se jim ho dostihnout, jednoduše jej mohou pohltit a zvětšit tak svůj objem. Okamžitě tak získají možnost vrhnout se na nové buňky, které jim doposud unikaly díky své velikosti. V „boji“ lze využít hned několik různých taktik. Hráči mohou jednoduše prchnout, nebo se mohou rozdělit – zrychlení pohybu, ale větší šance na pohlcení někým jiným.

Hra Mitosis disponuje plnohodnotným multiplayerem. Hráči si navíc mohou vybrat skin své buňky, který je možné i kompletně navrhnout.

Mitosis (mobilní)Eat or dieSpeciální týmové zápasy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Krásné zpracování
  • Skvělý multiplayer
  • Dokonalé možnosti
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Počet stažení: 82
Publikováno: 6.2.2016
Poslední aktualizace: 5.2.2016
Zařazeno v kategoriích: Logické hry (mobilní), Postřehové hry (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 2 0 4 1 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)