Ninjump (mobilní)
100 %

Nindža ve skákací hře

Ninja byl tajný agent a žoldák ve feudálním Japonsku. Byl speciálně vycvičen, aby vytrval v každé situaci, a ke své práci využíval i nekonvenční prostředky. Mezi jeho běžné úkoly patřila špionáž, sabotáž, infiltrace a vraždy.  První zmínky o těchto speciálně vycvičených jednotkách se datují až do 6. století, ale i dnes najdeme spoustu lidí, kteří jsou stejně akrobatických kousků, jako byli tito trénovaní lidé.

V této hře si s nindžou procvičíte pohyb směrem vzhůru.  Budete bojovat se zemskou přitažlivostí a vašim úkolem bude vylézt, co nejvýše to půjde. Skákání mezi domy s cílem dostat se až na jejich vrchol je nesmírně složitý úkol a ninjovi jeho snažení určitě neulehčí vražedné veverky, rozzlobené ptactvo nebo nepřátelští agenti, kteří se budou snažit hlavního hrdinu této hry poslat rychle k zemi. Budou na vás létat vražedné hvězdice nebo vybuchující bomby a vy se musíte snažit, abyste všechny tyto nástrahy překonali.

Budete srážet nepřátele, získávat bonusy a hlavně se snažit nespadnout, protože to pro vás znamená jasnou smrt. Pokud se vám v jednom skoku podaří srazit několik stejných nepřátel najednou, získáte bonus ve formě mega skoku, který vás vynese vysoko k oblakům. Stále se však musíte mít na pozoru, neboť čím jste výš, tím horší může být váš pád.

Jedná se o další z řady her, která nikdy nekončí. Můžete vyšplhat jakkoliv vysoko, ale pořád se můžete dostat výše. Je vám jedno, že tak vysoké budovy nikdy neexistovaly nebo že vám může docházet kyslík. Všemocný nindža si poradí se vším.

Ninjump má velmi povedenou grafiku a originální soundtrack. Nekonečná zábava potěší všechny hráče. O své nejlepší výsledky se snadno můžete podělit s přáteli na Facebooku nebo Twitteru.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nekonečná zábava
  • Povedená grafika
  • Spousta zajímavých překážek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Backflip Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.backflipstudios.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1898
Publikováno: 23.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-17 14:43:13
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

11.10.2013

95 %

pluszábavná a jednoduchá bonusy za sebrání stejných věcí pořád nutí se překonávat :-)

plusobčas se seká

Skvělá oddechovka, která vás ale udrží v napětí a bude vás nutit se pořád překonávat. Tahle verze mi dokonce přijde lepší, než ta druhá placená, kde je na výběr z různých motivů pozadí (námořnci, džungle,...).

Poradna aplikace - Ninjump (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru