Robot Unicorn Attack 2 (mobilní)
0 %

Pokračování vynikající skákací hry

Robot Unicorn Attack 2 navazuje na obří úspěch prvního dílu, který okupuje prakticky všechny servery s online hrami. Pokračování hry pro mobilní platformy pak jako jeden z mála sequelů na herním trhu nejen, že přináší vynikající a promyšlená vylepšení, ale je skutečným posunem v nastaveném směru a dělá tak vývojářům čest.

Hra opět využívá zaběhnutý systém pohybu. Uživatel ovládá svého hrdinu – jednorožce pouhými dvěma klávesami – skok a útok. Samotný běh vpřed je neustálý a uživatel jej nemůže nijak ovlivnit. Po čase navíc dojde k jeho zrychlení a celkově tak vzroste obtížnost hry. Pomocí skoků a útoků hráč sbírá víly, ničí hvězdy a hlavně postupuje dvěma světy – ledovým a duhovým.

Oproti prvnímu dílu pak přibylo množství vylepšení, možností a dalších herních prvků. V prvé řadě si hráč může vybrat svého koně – klasického jednorožce nebo mechanickou stvůru z kovu. Každý den se konají unikátní výzvy, jejichž splněním získá hráč dodatečné zkušenosti. Za ně si pak může pořídit vylepšení, která mu pomohou při překonávání překážek nebo přidají tolik potřebný další skok.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělý hudební doprovod
  • Snadné ovládání
  • Dva herní světy
  • Denní výzvy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: [adult swim] games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.adultswim.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1215
Publikováno: 28.02.2014
Poslední aktualizace: 2014-02-27 16:29:12
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Robot Unicorn Attack 2 (mobilní)

Nahoru