Time To Escape (mobilní)
0 %

Dostaňte se z muzea plného hádanek

Muzea, kromě toho, že se snaží informovat o různých oblastech, častokrát nudí a působí starodávným dojmem, což může být problémem zejména u menších ratolestí. Představte si, že jste v takovém muzeu uvězněn a jediná cesta, jak se dostanete ven, leží ukrytá za řadou logických úkolů a hádanek. Jak již název napovídá, v Time To Escape se budete snažit utéct z muzea. Ocitnete se v pěkně zpracovaných místnostech, kde budete nacházet různé předměty, opětovně je používat a ťukat po obrazovce na vše, co si myslíte, že je důležité. Setkáte se s hádankami, rébusy a provětráte si mozkové závity. Aby to ale nebylo jen bezduché utíkání, bude vás provázet zajímavý příběh.

Bohužel, Time To Escape nedisponuje až tak velkým množstvím levelů a některé nemusí vždy dávat smysl, což hře v konečném hodnocení ubírá na atraktivitě, nic to však nemění na tom, že se pobavíte a vyřešíte nejednu záhadu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Útěk z muzea
  • Hádanky, rébusy, úkoly
  • Různorodé prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Goblin LLC
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1278
Publikováno: 01.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-11 14:21:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Time To Escape (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru