BeerSport (mobilní)
0 %

Cashback na pivo každý den - oblíbený nápoj v Česku i na Slovensku zdarma

Česká aplikace BeerSport nabízí uživatelům jedinečnou možnost, jak získat pivo každý den zdarma. Funguje na systému cashback, kdy si uživatel na každý den může vybrat jeden poukaz na pivo, který následně uplatní v restauracích nebo hospodách, které mají s vývojáři uzavřenou dohodu.

Pivo si v podniku sice zaplatí za vlastní a číšníky ani nemusejí s aplikací otravovat, ale aplikace BeerSport jim na základě zhotovené fotografie piva na stole vrátí plnou částku za pivo na bankovní účet. Zní to neuvěřitelně, ale tento skvělý nápad tvůrci roky tvořily a vylepšovali, aby přinesly nový algoritmus pro ověřování skutečnosti piva - zda je dobře načepované, zda jste opravdu v podnik u apod.

Velkou výhodou je, že aplikace je v podstatě tuzemská, a tedy má pevné základy v Česku i na Slovensku. Celý proces je mimořádně jednoduchý a podporovány jsou desítky tisíc podniků po obou republikách. Navíc, pokud si nevíte rady, v aplikaci je vše po lopatě vysvětleny.

Aplikace BeerSport je společníkem pro statisíce spokojených zákazníků a funguje na oba směry - pivo mají zákazníci zdarma a podniky zase mohou těšit vyšší tržby i reklama, která lidi do podniků naláká. Poukazy na piva platí po celé České i Slovenské republice. Exkluzivní nabídky se týkají tradičních značek jako Plzeň či Krušovice, ale nechybí ani pivní speciály.

Součástí aplikace jsou i pravidelné sportovní kvízy, hudební kvízy nebo kvízy s pivní tématikou - jednoduše vše, co k dobrému pivu patří. Celý proces aplikace je chráněn patentem a funguje opravdu skvěle.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Poukazy na pivo
  • Pivo na každý den zdarma
  • Různé vědomostní kvízy
  • Patentovaný systém ověření
  • Bezpečný cashback přímo na váš bankovní účet
  • Česká aplikace
  • Využití po celé České a Slovenské republice

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: BeerSport.com
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.beersport.com/cs/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 637
Publikováno: 30.08.2021
Poslední aktualizace: 2021-07-24 08:10:32
Zařazeno v kategoriích: Sociální sítě (mobilní) | Mapy (mobilní) | Produktivita (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - BeerSport (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

864697 přečteno
Nahoru