Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Canon Print Service (mobilní)

85 %

Tiskněte přímo z mobilního zařízení

Canon Print Service je software, který zajistí tisk dokumentů přímo z mobilního zařízení s Androidem. Pomocí bezdrátové sítě si spojíte mobilní zařízení s tiskárnou, resp. PC a nemusíte se o nic jiného starat. Mezi základní funkce aplikace patří volba barev mezi černo-bílým a barevným tiskem, tisk oboustranně, tisk bez ohraničení, nastavení papíru či přímý tisk z PDF.

Aplikace musí být před zahájením tisku aktivována a nestane se tak ihned po instalaci aplikace. Musíte tak zvolit jednu z metod, pomocí které aplikaci aktivujete. První je ťuknutí na ikonu, která se vám zobrazí ihned po instalaci, čímž aktivujete servis v zobrazených nastaveních. Dalším způsobem je kliknutí na Settings - Printing - Canon Print Service a následnán aktivace v zobrazené tabulce.

V obchodě Google Play si před používáním podívejte podporované tiskárny, jinak se může stát, že aplikace nebude schopna rozpoznat zařízení a nedojde tak k tisku.

Canon Print Service (mobilní)Volba tiskuNastavení tisku

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Nastavení tisku
  • Nutnost aktivace aplikace
  • Propojení pomocí Wi-Fi
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.usa.canon.com/cusa/office/products/software/mobile_solutions/canon_mobile_printing_app_for_android_tablets_and_smartphones
Operační systém: Android
Počet stažení: 299
Publikováno: 16.6.2015
Poslední aktualizace: 16.6.2015
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e d 8 7 3 b  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)