Docs To Go (mobilní)
0 %

Kancelářský nástroj ve vašem telefonu

Aplikace Docs To Go (často také označováno plným jménem Documents To Go) je komplexním kancelářským balíčkem a řešením pro vaše mobilní telefony a tablety. V aplikaci můžete vytvářet/upravovat soubory Microsoft Office a prohlížet soubory s koncovkou pdf. Aplikace vyniká velice přehledným a srozumitelným uživatelským prostředím a designem, jehož součástí je také průzkumník souborů. Soubory můžete ukládat a synchronizovat přímo ve vašich zařízeních, notebooku nebo počítači prostřednictvím USB rozhraní anebo na cloudových úložištích.

Mezi podporované úložiště patří Google Drive, SkyDrive (nově OneDrive), Dropbox a Box. V aplikaci můžete také přijímat a odesílat podporované emailové přílohy pomocí služby Gmail nebo jiných oblíbených emailových aplikací. Aplikace Docs To Go obsahuje klasický editor dokumentů, tabulkový editor, nástroj pro tvorbu prezentací a PDF prohlížeč. Aplikaci si můžete stáhnout i v češtině.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kancelářský balík
  • PDF prohlížeč
  • Čeština
  • Cloudové úložiště

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: DataViz
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dataviz.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2491
Publikováno: 30.06.2014
Poslední aktualizace: 2014-06-24 13:16:29
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Lenka
Lenka

Dobrý den.Už několik dni nemůžu otevřít aplikaci Docs to go. Pokaždé se ukáže čtvereček s omluvou že aplikace byla neočekávaně ukončena.Restartovala jsem mobil-pořád to samé.Odinstalovat aplikaci nemůžu – je od výrobce. A na Adobe rieder nemam kapacitu.Tak co s tím? Díky za odpověď.

11.06.16 21:55 reagovat

Poradna aplikace - Docs To Go (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru