Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Find My iPhone (mobilní)

85 %

Nalezení ztraceného iPhonu nebo iPadu

Zřejmě nikdo z nás nechce ztratit svůj mobilní telefon nebo tablet. Pokud však k této nepříjemné situaci dojde, tak je moudré být předem připraven. Pro majitele zařízení od společnosti Apple máme dobrou zprávu, neboť Apple vyvinul aplikaci, která jim v hledání ztraceného přístroje pomůže.

Stačí mít na svém iPhonu nebo iPadu nainstalovánu tuto aplikaci a poté jej můžete z jakéhokoliv jiného zařízení s iOS najít. Vše je propojeno s osobním Apple ID a snadno určíte lokaci všech vašich přístrojů od společnosti Apple.

Nejprve bude ztracené zařízení nalezeno na mapě. Poté jej můžete nechat vydávat zvuky, abyste jej byli schopni naleznout i v nepřehledném terénu. Také lze na displeji zobrazit zprávu, vzdáleně přístroj zamknout nebo smazat osobní data uložena na telefonu. Jde o bezpečnostní prvky, které by neměly chybět na žádném mobilním zařízení.

Ztracený telefon nebo tablet můžete jednoduše přepnout do zabezpečeného módu. V praxi to znamená to, že váš přístroj může být odemčen až po zadání 4místného kódu a jediné, co s ním je možné dělat, je zavolat na vámi uvedené telefonní číslo.

Find My iPhone (mobilní)Nalezení ztraceného telefonuZobrazení zprávy na displeji

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Určení lokace ztraceného iPhonu nebo iPadu
  • Propojení s Apple ID
  • Vzdálené smazání dat
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apple.com/icloud/features/find-my-friends.html
Operační systém: iOS
Počet stažení: 488
Publikováno: 16.8.2013
Poslední aktualizace: 12.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Nástroje (mobilní), Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 7 4 7 b 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)