Google Home (mobilní)
100 %

Chytrá domácnost v jedné aplikaci od Googlu

Aplikace Google Home prošlo za poslední měsíc zásadní změnou designu. První a největší novinkou je vydání operačního systému Wear OS, takže můžete spravovat své chytré domácí technologie z hodinek Wear OS. Je poněkud smutné, že Google musel vydat své hodinky dříve, než upravil aplikaci, ale aktuálně už vše funguje tak, jak má.

Mezi další prvky redesignu patří podpora Matter, oprava některých starých chyb zobrazení kamery Nest a nová webová stránka pro správu vašich věcí z webu. Velký a pozitivní posun vpřed, to bez debaty.

Pomocí Google Home si můžete spravovat Wi-Fi, Chromecasty a tisíce kompatibilních zařízení v propojené domácnosti jako světla, kamery, termostaty a pod. Nechybí možnost přehrávat hudbu či ztlumení světel před spuštěním filmu. Součástí jsou také tipy, jak efektivněji využívat zařízení v domácnosti. Pomocí vámi vytvořených příkazů tak můžete ovládat celou domácnost z pohodlí gauče nebo odkudkoli v práci či města.

Aplikace Google Home je navržena tak, aby vám zobrazovala stav domácnosti a poskytla aktuální přehled o tom, co jste promeškali. Kdykoli tak můžete svou domácnost zkontrolovat a prohlédnout si shrnutí nedávných událostí. Pokud se během vaší nepřítomnosti stane něco důležitého, můžete obdržet upozornění. Vestavěné zabezpečení ve vašem účtu Google automaticky rozpoznává a blokuje hrozby předtím, než se k vám dostanou, takže vaše osobní údaje jsou zabezpečeny.

Dále můžete pomocí aplikace ovládat Google Asistenta, nastavit si ochranu soukromí i osobní předvolby. Nechybí ani ovládání ochrany soukromí v Asistentovi Google hlasem. Otázky se ale musíte ptát v angličtině.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Ovládání domácnosti přes mobil
  • Zvuk, světla, Chromecasty
  • Zabezpečení od Googlu
  • Zadávání příkazů hlasem
  • Podpora hodinek Wear OS
  • Správa Wi-Fi a Google Asistenta
  • Tvorba vašich příkazů na míru

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google LLC
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.google.com/intl/en_us/chromecast/built-in/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 103
Publikováno: 03.11.2022
Poslední aktualizace: 2022-11-03 22:51:39
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní) | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Google Home (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru