Hry Google Play (mobilní)
0 %

Seznam všech her pro Android

Hry Google Play je aplikací pro Android, kterou ocení jedině hráči, protože to jediné, co dokáže, je práce s mobilními hrami. Pokud tedy žádné hry na svém mobilním zařízení nehrajete, aplikace je pro vás zbytečná. Hry Google Play slouží jako kolektor všech her pro Android, kde je značně usnadněn přístup k titulům a podporuje soutěživost. Proč právě soutěživost? Zde přicházejí na řadu obrovské plusy. Nejen, že zobrazuje hry, ale také ukazuje i hráče z vašich přátel, kteří hrají hry. To znamená, že můžete hrát současně spolu či proti sobě a předhánět se tak v lepším skóre.

Při hrách si můžete prohlédnout i achievementy, tabulky s výsledky a základní informace o hře samotné. Pokud ji nemáte nainstalovanou a chcete si ji vyzkoušet, aplikace vám umožní rychlou instalaci, takže nemusíte nikam odcházet.

Když si to shrne, tak jde o skvělou myšlenku, která dovoluje hráčům sledovat svůj pokrok, výsledky jejich přátel, sbírat bonusy, prohlížet statistiky a samozřejmě nekonečné množství her. Na stejném principu fungují i ​​giganti na PC jako Origin či Steam.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Must-have hráčská aplikace
  • Všechny hry na jednom místě
  • Lepší interakce s přáteli
  • Přehledné prostředí
  • Rychlý přístup k hrám a dalším info.

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Google Inc.
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1123
Publikováno: 13.03.2015
Poslední aktualizace: 2015-03-11 13:44:14
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Hry Google Play (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru