Moje hodinovka (mobilní)
0 %

Zapisování docházky do práce

Česká aplikace Moje hodinovka slouží k zapisování docházky do práce. Využijí ji zejména brigádníci nebo pracovníci na směny, jejichž už nebaví zapisovat si příchody a odchody na papír nebo do Excelu. Založená je na Material designu, což jí dodává pohodlnost při ovládání a jednoduchost při objevování funkcí.

Po instalaci aplikace zobrazí základní funkce a převede je jednu po druhé. Jako hlavní funkce uvádějí tvůrci v obchodě Google Play tyto: Zaznamenání docházky - začátek práce a odklik odchodu při koncen pracovní doby; Ruční zadání - v případě, že si uživatelé nestihli zadat předcházející směnu, mohou tak učinit dodatečně; Výpočet mzdy - nastavení hodinové mzdy, zvolení hrubé mzdy a následné vypočítání odměny; Pokročilé nastavení - přizpůsobení docházky na míru.

Horní lišta s nástroji nabízí možnost filtrovat záznamy o docházce podle let, měsíců či dní. Spodní strana aplikace ukazuje mzdu. Nastavit se dají i placené přestávky, příplatky za noční/svátky/víkendy, bonusy nebo je možné definovat přesný počet dětí či invalidní důchod. Na své si přijdou i uživatelé se dvěma zaměstnáními, které se dají odlišit. Moje hodinovka je celá v češtině!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zaznamenávání docházky
  • Výpočet mzdy
  • Doplňkové nastavení
  • Material design
  • Čeština

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: VisionsLabs
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://visionslabs.io/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 412
Publikováno: 06.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-06 17:46:43
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Moje hodinovka (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru