Nesnězeno (mobilní)
70 %

Zachraňte nedojezené jídla a ušetřete peníze

Za originálním nápadem Nesnězeno stojí dvojice Jakub Henni a Michaela Gregorová. Jde o projekt šetřící lidem peníze za jídlo, a zároveň pomáhá i podnikům prodat nesnězené jídlo za zvýhodněnou cenu, takže nevzniká žádný zbytečný organický odpad. Pokrmy nemusí být vyhozeny a v drtivé většině si najdou své strávníky.

Nesnězeno je momentálně čistě brněnský projekt, který se ale časem chystá rozšířit do míst po celé České republice. V Brně je do něj zapojeno několik desítek podniků a stále přibývají nové, které se tvůrcům dokonce sami ozývají s nabídkou na spolupráci. Donedávna fungovalo Nesnězeno pouze prostřednictvím Facebookové stránky, ale aktuálně zde máme plnohodnotnou mobilní aplikaci pro Android i iOS, která nemohla být provedena jednodušeji.

Celý proces funguje maximálně pohodlně a bez zbytečností. Do aplikace se lze přihlásit přes Facebook účet, případně je možné vytvořit účet přímo v aplikaci. Následně se zobrazí nabídka jídel, která se v podnicích nesnědli a uživatelé si je mohou přímo koupit. Podmínkou je spárování aplikace s platební kartou. Z nabídky aktuálních jídel si stačí vybrat, naťukat počet kusů, které si hladoví zákazníci přejí zakoupit, zaplatit a jídlo si vyzvednout.

Jednotlivé podniky spolupracující s Nesnězeno je možné přidat do oblíbených a dostávat oznámení vždy, když přidají něco nového. Nesnězeno je momentálně jen den stará aplikace a do budoucna by měly přibýt další funkce, které výběr a nakupování ještě usnadní. Výhodou aplikace je, že si uživatelé jídlo hned zaplatí, a zároveň je k podniku dovede navigace. Ta se nabízí otevřít přímo z prostředí aplikace.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jídla za zvýhodněné ceny
  • Originální nápad
  • Šetří jídlo i peníze
  • Krásné vyladěné prostředí aplikace
  • GPS navigace přímo k podniku
  • Notifikace od oblíbených podniků
  • Propojení přes FB účet
  • Zatím jen pro Brno

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Nesnězeno.cz s.r.o.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://nesnezeno.cz/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1068
Publikováno: 01.05.2019
Poslední aktualizace: 2019-05-01 10:57:54
Zařazeno v kategoriích: Komunikace (mobilní) | Produktivita (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Nesnězeno (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru